Finanse

Twórcy i współpracownicy Archiwum Kresowego nie pobierają żadnych wynagrodzeń. Nie otrzymujemy wsparcia finansowego od instytucji państwowych.

Wkrótce współpracująca z nami firma Antykwariat e-cymelia.pl uruchomi specjalny profil na platformie aukcyjnej allegro, gdzie będzie można nabyć m. in. książki o Kresach. Wpływy będą przeznaczone na zakup kresowych kolekcji i zbiorów Kresowian-Lubuszan by nie ulegały rozproszeniu. Zakupione eksponaty będą bezpłatnie udostępniane w cyfrowej formie.

Specjalnie utworzone konto bankowe, przypisane do profilu Antykwariatu na allegro, będzie służyło jedynie celom związanym z działalnością kresową. Co miesiąc będziemy zamieszczać wyciągi z informacjami o wpływach i wydatkach (TU KLIKNIJ).

Jeśli chciałbyś zostać dobrodziejem Lubuskiego Archiwum Kresowego i wesprzeć zakup kresowych archiwaliów, możesz TU dokonać jakiegoś zakupu…

Szukamy też sponsora (firmy, osoby fizycznej), której możemy zaoferować reklamę na naszej stronie, wraz z informacją, że jest ona dobroczyńcą Archiwum Kresowego. Wystawiamy fakturę nievatowską, którą firma, zgodnie z prawem może uznać za koszt. Wpływy z reklam przeznaczone zostaną na zakup kresowych archiwaliów.

Zamek w Podhorcach